Коломийський позиватиметься за право володіти ОПЗ
Бізнесмен Ігор Коломойський збирається позиватися за право володіти Одеським припортовим заводом. Про це Коломойський заявив у коментарі "Українській правді".
"Ми звернемося в суди з вимогою визнати "Нортіму" переможцем і віддати їй завод за тією ціною, за якою вона виграла конкурс. І ми від цього не відступимося. Завод був, є і буде українським", - сказав Коломойський.
За словами Коломойського, для приватизації ОПЗ він зібрав "пул інвесторів".
"Там були тільки українські інвестори. Це ж не жарт – ми збирали гроші, готувалися два місяці, причому ми брали гроші не всередині України, а залучили їх ззовні", - сказав він.
Коломойський не став називати, хто входить у пул інвесторів.
"У мене від учасників на це немає письмового дозволу, але там мінімум шість учасників", - сказав він.
За його словами, обвинувачення прем'єр-міністра Тимошенко про змову є абсурдними.
"Якщо мова йде про занижену ціну, то чому вони виставили стартову ціну 4 мільярди? Давайте говорити чесно, 500 мільйонів доларів – гарна ціна для цього заводу. Ми дали майже 620 мільйонів – хіба це погана ціна в наші важкі часи?" – обурився Коломойський.
"Ми обговорили цю ситуацію з інвесторами і прийняли таке рішення. Якщо не буде доведений факт змови – чого в принципі не було – то на цьому етапі ми мінімально будемо вимагати вибачень від Юлії Тимошенко", - сказав Коломойський.
Він вважає, що "заява прем'єр-міністра носила трохи емоційний характер".
"А все ж можна розібрати – провести і фізіономічну експертизу, і психологічну", - сказав Коломойський.
Коломойський переконаний, що якби аукціон виграв російський "Сибур", то його результати були б визнані конкурсною комісією.
"Продали би росіянином, навіть за стартовою ціною, сказали б, що "гарна ціна, усе чесно – чесний конкурс, чесна компанія". А перемогла компанія українських інвесторів – треба було обов'язково оголосити, що змови, клани тощо! Країна це вже не їсть. Народ цьому вже не вірить", - заявив Коломойський.
Як відомо, 29 вересня відбувся аукціон з продажу Одеського припортового заводу. Найвищу ціну 5 мільярдів гривень запропонувала компанія "Нортіма", яка пов'язана з Ігорем Коломойським. Однак конкурсна комісія визнала аукціон таким, що не відбувся, посилаючись на змову серед його учасників.