Команда проекту «На трьох колесах» влаштовує благодійне сходження на гору Пікуй

За зібрані гроші придбають спеціальний візок для подорожей Карпатами людей з інвалідністю

СуспільствоОльга Гринько, 10 серпня 20181480
Команда проекту «На трьох колесах» влаштовує благодійне сходження на гору Пікуй
фото On3wheels
За допомогою візка люди з інвалідністю можуть подорожувати

У неділю, 12 серпня, відбудеться благодійне сходження на найвищу точку Львівщини – гору Пікуй. Разом із командою проекту On3wheels з допомогою спеціального візка – «жульєтки» – на вершину підніметься Ірина Трач, яка живе з інвалідністю. Це буде її перший підйом на гірську вершину.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, організатори хочуть зібрати кошти на придбання ще одного спеціального візка «жульєтки» із електропідсилювачем. Адже це допоможе більшій кількості людей з інвалідністю подорожувати Карпатами. Благодійна акція пройде в рамках проекту On3wheels («На трьох колесах»).

Команда проекту On3wheels вже два роки успішно організовує подорожі горами для людей з інвалідністю. За словами організаторів проекту, з допомогою спеціального візка «жульєтки» вже здійснили 17 сходжень із людьми з інвалідністю на різні вершини українських Карпат. Наразі такий візок в Україні лише один.

Учасниками акції є спортивні молодіжні організації, команда проекту On3wheels та усі охочі.

«До нас часто звертаються звичайні українці, які хочуть організувати похід для своїх друзів із інвалідністю і ми безкоштовно надаємо їм наш спеціальний візок. Наші волонтери, кількість яких щоразу збільшується, — звичайні активні українці, які хочуть бути причетними до суспільних змін. Ми хочемо, щоби таких подорожей ставало більше, аби люди з інвалідністю могли здійснити мрію помандрувати горами», — кажуть організатори.

До слова, у 2016 році команда On3wheels здійснила унікальну велоподорож до Лісабона. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5 тис. км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels (На трьох колесах). Після повернення додому хлопці розпочали новий і унікальний для України проект La Joëlette — підкорення вершин людьми з інвалідністю, який успішно впроваджують другий рік поспіль.

Усі охочі долучитись до придбання спеціального візка, можуть надсилати кошти на картку:

Найменування організації — ГО ОН3ВIЛС ГО

Код отримувача: 41 523 023

Код Банку (МФО): 325 321

Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Рахунок отримувача: 26 007 053 713 319

Призначення платежу: на жульєтку.

Детальна інформація за телефонами: 937 293 855 — Олександр Луцик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук