Комітет Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію «Солідарність з Україною»

Комітет Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію «Солідарність з Україною»

Комітет цивільного вибору безпеки Парламентської асамблеї НАТО підтримав резолюцію «Солідарність з Україною», відкинувши правки пропоновані німецькими делегатами, що помякшували формулювання на засудження агресивної політики Путіна щодо Донбасу. Про це повідомив член української делегації, народний депутат Мустафа Найєм.

«У нас це вийшло. Резолюція Парламентської асамблеї НАТО «Solidarity with Ukraine» була прийнята в повному обсязі, з урахуванням всіх правок і протестів української делегації. Жоден аргумент колег з Бундестагу про те, що в документі не варто згадувати анексію Криму або видалити з тексту слова «Russian-backed separatist forces» не були почуті. Німецька делегація була розгромлена виступами представників США, Франції, Польщі і в першу чергу України», – повідомив Найєм насвоїй сторінці у Facebook.

Він додав, що єдина поправка німецьких делегатів, яка була прийнята, стосувалася зміни написання прізвища та імені українського режисера Олега Сенцова з «Oleg Sentsov» – на українську «Oleh Sentsov».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук