Компанія Фірташа викупить акції "Надра Банку", - ЗМІ

Економіка4 травня 20117451

Компанія Дмитра Фірташа стане власником 90% акцій "Надра банку". Ще 10% акцій належать кіпрським компаніям.

"Надра Банк" збільшив статутний капітал в 9,9 раза, або на 3,5 мільярда гривень - до 3,89 мільярда гривень, повідомили у прес-службі установи.

"29 квітня 2011 року "Надра Банк" завершив розміщення акцій додаткової емісії на суму 3,5 мільярда гривень", - йдеться в повідомленні.

Австрійська компанія Centragas Holding AG, якою володіє бізнесмен Дмитро Фірташ, і "Надра Банк" підписали договір купівлі-продажу акцій, згідно з яким усі 100% акцій додаткової емісії належатимуть компанії Centragas Holding AG. Таким чином, частка компанії Centragas Holding AG у статутному капіталі "Надра Банку" становитиме 89,97%.

Нині акціонерами "Надра Банку", що володіють більше 10% акцій , є кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%). 90% Centragas Holdings AG володіє бізнесмен Дмитро Фірташ, 10% - інший український бізнесмен Іван Чурсін, - повідомляє ТСН.

Нагадаємо, що наприкінці квітня поточного року Антимонопольний комітет дозволив Centragas Holdings AG купити більше 50% акцій банку "Надра".

"Наданий дозвіл компанії Centragas Holdings AG на придбання акцій КБ "Надра" забезпечує покупцеві більше ніж 50% голосів в найвищому органі управління емітента", - сказав представник прес-служби.

Як повідомлялося, 10 лютого 2009 року постановою НБУ до банку "Надра" було введено тимчасову адміністрацію терміном на рік. 10 лютого 2010 року НБУ продовжив термін тимчасової адміністрації Надра Банку ще на рік.

11 лютого 2011 року Нацбанк продовжив термін дії тимчасової адміністрації у банку "Надра" на строк, необхідний для завершення капіталізації ВАТ КБ "Надра" з метою його фінансового оздоровлення, але не довше ніж до серпня 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • ааа 4 травня 2011, 19:01

  Американская Социальная Сеть сделала предложение, от которого Грех Отказаться. Она Платит Своим Пользователям ДЕНЬГИ ! И это не сказки. Эта социальная сеть платит за просмотр почты, за то, что Вы играете в игры онлайн, за заход Вами на свою же страницу, за то, что просмотрели партнерские магазины, даже за то, что Вы по-гуглили на Google, и это только начало. Если вам не достаточно тех денег, которые вы зарабатываете, вы хотите быть финансово независимыми, то измените все к лучшему уже сегодня. Заходите: http://goo.gl/55j1a

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук