Компанія з вивозу сміття «АВЕ Львів» заявила про перешкоджання з боку поліції

Львівські сміттєвози блокують у Кіровоградській та Чернінгівській областях

Дві вантажівки з львівським сміттям затримали на Кіровоградщині

Власником заповнених сміттєвозів, затриманих напередодні поліцією на Кіровоградщині, виявилась львівська компанія «АВЕ Львів». Директор компанії стверджує, що має намір оскаржити дії поліції у суді, оскільки водії вантажівок діяли на підставі укладених договорів про утилізацію відходів на місцевому сміттєзвалищі.

«Вони цілком офіційно на підставі офіційних документів знаходились у Олександрії для розвантаження відходів на місцевому полігоні. Ми там розвантажувались не перший раз і ми їх [вантажівки] відслідковуємо за допомогою GPS. Поліція без будь-яких документів, без представлень будь-яких офіційних рішень супроводжувала їх [вантажівки] у сторону Полтавської області», – сказав ZAXID.NET директор «АВЕ Львів» Олег Гайовишин.

Нагадаємо, що напередодні на сміттєзвалищі у Олександрії Кіровоградської області (близько 850 км від Львова) місцеві муніципали та поліцейські затримали дві вантажівки з львівським сміттям.

У Львівській ОДА, яка з липня 2017 року відповідає за вивезення та утилізацію львівського сміття, відмежувались від цього інциденту, наголосивши, що компанії-перевізники самостійно шукає місця утилізації відходів. «Вони не узгоджують з нами полігони. Це їхня господарська діяльність», - сказала ZAXID.NET керівник прес-служби ЛОДА Ольга Матейчик.

Олег Гайовишин пояснив, що «АВЕ Львів» співпрацює з київською компанією-посередником, яка допомагає знаходити місця для захоронення відходів. Договір на вивезення сміття в Олександрію уклали, за його словами, через те, що не вдалося знайти вільних полігонів ТПВ ближче.

Варто зауважити, що компанії-перевізники отримують виплати від ЛОДА залежно від обсягів і відстані, на яку доводиться вивозити сміття.

Нагадаємо, з липня 2017 року до 30 червня 2019 року вивезенням та утилізацією львівського сміття займається ЛОДА. За це Львівська міськрада сплачує ЛОДА по 300 млн грн у рік. Чиновники ЛОДА неодноразово заявляли, що значну частину цієї суми їм вдається економити.

Стосовно інциденту в Олександрії, то Олег Гайовишин заявив ZAXID.NET, що «АВЕ Львів» розглядає можливість позиватись до суду через незаконні дії правоохоронців, оскільки вони, за словами Олега Гайовишина, не вперше затримують сміттєвози. У такий спосіб у липні були також затримані вантажівки «АВЕ Львів» на Чернігівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук