Компанії Козицького можуть отримати дозвіл на розробку родовищ тільки після аукціону

Три нафтогазовидобувні компанії «Проект-буд», «Нордік» та «Бурова компанія «Горизонти», які належать львівському бізнесменові Зіновію Козицькому, обов'язково братимуть участь в аукціоні.

Про це у п'ятницю, 20 травня, під час публічного обговорення надання погоджень цим компаніям, заявив голова постійної комісії облради з питань екології, природних ресурсів та рекреації Олексій Балицький.

Тільки після аукціону, за словами Балицького, компанії зможуть приступити до розробки надр.

Зазначимо, що облрада не має повноважень на видачу дозволів на розробку родовищ, а тільки погоджує участь компанії в аукціоні.

Як запевнив Балицький, облрада не може відмовити компанії у погодженні, якщо в неї є всі документи. 

"Є постанова Кабміну №615, де зазначено перелік документів. Якщо вони є, то комісія облради погоджує участь компанії в аукціоні" - зазначив Балицький.

Розмір статутного фонду та репутація компанії не мають жодного значення.

За його словами, від часу заснування комісії, був лише один випадок, коли компанія не отримала погодження від облради.

Як уже писав ZAXID.NET, 3 червня депутати облради підтримали надання погоджень для отримання спеціальних дозволів на користування надрами фірмам «Проект-буд», «Нордік» та  «Бурова компанія «Горизонти». 

Пікантності рішенню Петра Колодія, який, як відомо, обраний на свою посаду за квотою ВО «Свобода», є той факт, що Зіновій Козицький теж вважається близьким до цієї партії. Зокрема, за даними «Н.Г.Львів», Козицький є реальним власником львівського інформаційного сайту «Вголос», який вважається «свободівським», оскільки широко і доброзичливо висвітлює діяльність ВО «Свобода».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук