Кондитерська фабрика «Світоч» вдвічі збільшила експорт своєї продукції

Основними імпортерами «Світоча» є Угорщина, Німеччина і Польща

ЕкономікаРоман Ганкевич, 19 травня 201812541
Кондитерська фабрика «Світоч» вдвічі збільшила експорт своєї продукції
фото ЛОДА
Виробничий цех фабрики «Світоч»

Львівська кондитерська фабрика «Світоч» у 2017 році вдвічі збільшила експорт в порівнянні з 2016 роком - до 1,3 тис. тонн продукції. Про це повідомив начальник виробництва Ігор Савка, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, компанія має намір нарощувати експорт. Наприклад, в 2018 році Nestle запланувала збільшити для цих цілей виробництво шоколадних батончиків Lion на 20%.

Ігор Савка вказав, що найбільший обсяг шоколадних батончиків експортується до Бразилії. «Минулого року в Бразилію було поставлено 400 тонн батончиків Lion», - уточнив Савка.

Між тим, директор з корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlе в Україні Володимир Співак додав, що основним імпортером продукції «Світоча» є Угорщина, а також Польща і Німеччина.

У 2018 році підприємство запланувало інвестиції в розмірі 95 млн грн в порівнянні з 31 млн грн в минулому році і 149 млн грн в 2016 році.

Як відомо 96,96% акцій кондитерської фабрики «Світоч» належить компанії Nestle. Група компаній Nestlе в Україні також об'єднує ТОВ «Нестле Україна», ПрАТ «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»), ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»).

У 2017 році «Світоч» наростив виручку на 1,2% - до 2,3 млрд грн, однак його чистий прибуток скоротився майже в 2,2 рази - до 109,08 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук