Конфіскованих у боржників домашніх тварин передаватимуть у притулки і зоопарки

Виставляти на аукціон домашніх тварин більше не будуть

Кабмін схвалив постанову Міністерства юстиції, яка регулює порядок розпоряджання майном, конфіскованим за рішенням суду й переданим органам виконавчої служби. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Зокрема, собак, котів та інших тварин не виставлятимуть на продаж, а безкоштовно передаватимуть у притулки чи інші відповідні заклади.

Відтепер коти, собаки та інші домашні тварини, конфісковані у власників за рішенням суду, будуть безоплатно передаватися притулкам для тварин або іншим установам для утримання тварин. Також не будуть виставлятися на продаж дикі тварини. Їх безоплатно будуть передавати притулкам для тварин, зоологічним паркам або іншим установам для утримання тварин.

«До сьогоднішнього дня правила, які регулюють конфіскацію майна за рішенням суду, не передбачали жодних особливостей для ситуацій, коли конфісковувати доводилося диких або ж домашніх тварин… Про добробут тварини мова не йшла. Сьогодні ми проблему вирішили. Продажу диких та домашніх тварин через аукціони більше не буде», — зазначив міністр юстиції Денис Малюська.

Крім цього, постанова передбачає, що нереалізовані у порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження», сільськогосподарські тварини безоплатно передаються фізичним або юридичним особам відповідно до встановленого порядку.

Наразі, як зазначив Малюська, мали продати на аукціоні трьох левів, шістьох ведмедів, кількох пітонів і собаку.

Нагадаємо, що в травні ЗМІ розповіли про скандальні факти конфіскації собак у боржників та їх продаж на аукціоні через систему СЕТАМ. Після цього зоозахисники розпочали аналіз юридичної складової ситуації та світового досвіду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук