Конгрес США виділить Україні $560 млн допомоги

Конгрес США виділить Україні $560 млн допомоги
Закон про допомогу Україні набере чинності після ухвалення Сенатом і Палатою представників 5 травня

Конгрес США представив Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше $560 млн. Про це йдеться у повідомленні на сторінці посольства США у Facebook.

Як зазначається у повідомленні, на військову і безпекову допомогу Україні до кінця бюджетного року (до 1 жовтня, - ред.) планують виділити щонайменше $238 млн. Окрім того, без врахування кредитних гарантій, які цього року поки не розглядаються, асигнування на інші програми допомоги планується збільшити на $27 млн, порівняно з 2016 роком. Тоді у бюджет закладались під ці цілі $275 млн.

Необхідно зауважити, що виділені кошти на зміцнення оборонних і безпекових можливостей України є лише частиною від загальної суми $350 млн., яка може повністю бути використана після 1 жовтня 2017 року.

Консолідований закон набере чинності після його ухвалення Сенатом і Палатою представників, яке має відбутися до 5 травня. Потім закон подадуть на підписання президентові США Дональду Трампу.

Нагадаємо, у березні Палата представників США затвердила військові витрати $150 млн на допомогу Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук