Корпорація Microsoft вперше за понад 10 років оновить додаток «Блокнот»

ЕкономікаАндрій Стець, 13 липня 20188200
Оновлений додаток дозволить масштабувати текст

Корпорація Microsoft вирішила оновити додаток Notepad («Блокнот») для Windows і додати в нього ряд нових функцій. Попри те, що протягом багатьох років цей додаток обходився без змін, в наступному великому оновленні Windows 10 компанія вирішила приділити йому увагу. Про це повідомляє The Verge.

Як повідомляється, оновлений додаток дозволить масштабувати текст. Для цього потрібно натиснути клавішу «ctrl» і обертати колесо миші. Також додана підтримка розриву рядка Unix / Linux (LF) і Macintosh (CR).

Рядок стану тепер буде включеним за замовчуванням, і він буде здатний показувати номери рядків і стовпців, коли включене перенесення слів.

Також передбачається, що у «Блокнот» додадуть підтримку поєднання клавіш «ctrl» + «backspace» для видалення попереднього слова. До того ж, збільшиться продуктивність при роботі з великими файлами. Такі нововведення стануть доступними користувачам разом з випуском наступного великого оновлення для Windows під кодовою назвою Redstone 5. Його реліз очікується наприкінці 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук