Кримчани зі Львова борються за звільнення півострова від російської окупації

Кримський підприємець Рустем Еміріалієв, який переселився до Львова у зв'язку з анексією півострова Російською Федерацією, налагодив в місті виробництво популярних кримських ласощів – пахлави.

Він випускає популярні кримські ласощі з липня в одному з орендованих кондитерських цехів. Покупцями товару є місцеві торгові точки, а також кафе і ресторани, розповів Еміріалієв порталу "События Крыма".

При цьому на упаковках з пахлавою вказано, що "частина коштів від реалізації йде на підтримку фонду звільнення Криму від окупації".

"Частина грошей від продажу буде йти на інформаційну роботу, на поширення правди серед кримчан, – розповів підприємець. – Окрім того, ми маємо намір організувати навчання чоловіків-переселенців з Криму військовій справі, щоб усі охочі змогли брати участь у визволенні своєї батьківщини. Найближчим часом планується зустріч з військовими для організації військової підготовки кримських добровольців і стрільб на Яворівському полігоні".

Еміріалієв відомий тим, що раніше відкрив у Львові кілька точок з продажу іншого відомого в Криму продукту – чебуреків. Кримські чебуречні, продають більш, ніж десять видів чебуреків, які користуються чималою популярністю. Працівниками як торгових точок підприємця, так і нового кондитерського цеху, є кримчани, які переїхали до Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук