Кубів запропонував Китаю прокласти логістичний коридор до ЄС через Україну

Китай планує інвестувати 800 млрд доларів у проект своєї співпраці з Західною Європою

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 квітня 20193821
Степан Кубів запропонував Китаю долучити Україну до проекту вартістю 800 мільярдів доларів

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів запропонував уряду Китаю прокласти територією України логістичний коридор до Європейського Союзу.

«Найкращий підхід для подальшого зведення китайського експреса до Європи, про який говорить уряд КНР, – це створення маршрутів територією України. Ми пропонуємо китайським колегам спільний проектний портфель: розвиток портової інфраструктури, об'єктів альтернативної енергетики, будівництво автомобільних доріг і мостів, розвиток об’єктів залізниці і аеропортів, високі технології, співпрацю в аерокосмічній сфері, переробці агропродукції», – сказав Кубів на Другому міжнародному форумі «Один пояс – один шлях» у столиці Китаю Пекіні в четвер, 25 квітня, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Він також додав, що китайські фахівці провели консультації з українськими колегами щодо участі України і КНР в розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, що забезпечить доставку вантажів з Китаю до країн ЄС.

«Україна готова запропонувати вигідні транспортні маршрути своєю територією для сполучення Китаю з країнами Європи, а також налагодити кооперацію між підприємствами України і Китаю з подальшою реалізацією продукції на ринках ЄС. Ми також готові розвивати співпрацю з модернізації української промисловості та створювати спільні виробничі потужності. Фактично йдеться про створення основ для розвитку торгового і промислового коридору Китай-Україна-ЄС », – зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Ініціатива Китаю «Один пояс – один шлях» з торговельно-економічної, культурної й науково-технологічної співпраці має з’єднати Китай і країни Західної Європи, на що Китай планує до 2020 року інвестувати 800 млрд доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук