У Львові відкрили ще один майданчик для збору будівельних відходів

Це вже друга локація у місті, куди можна здавати великогабаритне та дрібне будівельне сміття

Головні новини Львова 26.09Орися Шиян, 26 вересня, 14:59 658 0

У Львові відкрили другий майданчик, в який можна здати будівельні відходи і стару побутову техніку. Він працює на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва). Сюди львів’яни можуть звозити старі дерев’яні меблі, вікна, двері, побутову техніку, автомобільні шини, скло, папір, метал, а також дрібні будівельні відходи. Кількість одиниць, які можна здати за один раз, обмежена і послуга доступна лише для мешканців міста.

Зокрема, як інформує ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс», яке облаштувало майданчик, одна людина можна здати відходи у такій кількості:

  • меблі, побутові прилади — одна одиниця в місяць;
  • дрібні будівельні відходи — не більше 1000 кг в місць (насипом);
  • скло — 20 кг в місяць;
  • шини легкових автомобілів — 4 штук один раз в рік.

Кількість відходів обмежили для того, щоб послугою не зловживали підприємства.

Також людина, яка здає будівельне сміття, повинна показати документ, що підтверджує проживання у Львові (копію паспорта, довідки, квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги, учнівського або студентського посвідчення тощо). А також подати свої контактні дані ‒ адресу та номер телефону.

Цим проектом «Львівспецкомунтранс» хоче вберегти пошкодження та перевантаження сміттєвих контейнерів біля житлових будинків.

«Ми намагаємося викорінити негативну практику й впровадити нові, якісні стандарти в сфері збору великогабаритних та будівельних відходів. У першу чергу, це дасть змогу збільшити кількість відібраної вторсировини і зменшити кількість відходів, які потрібно вивозити з міста. За таким алгоритмом працює Європа, забезпечуючи оптимальну ефективність роботи контейнерних майданчиків, шляхом зменшення навантаження на них», — цитує директора ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тараса Стефанишина прес-служба ЛМР.

фото Олександра Мазуренка

Нагадаємо, перший майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів у Львові відкрили торік на вул. Жовківській, 18. За інформацією ЛКП «Львівспецкомунтранс», цією послугою скористалися 302 мешканці міста. Найчастіше львів’яни здавали старі меблі, побутову техніку та шини та майже 25 тонн будівельного сміття.

На майбутнє такі майданчики планують облаштувати у всіх районах міста, запевнив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами Сергій Сало.

Майданчик для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів на вул. Князя Лева, 4а працює у понеділок-четвер з 08:30 до 17:15, у п’ятницю з 08:30 до 16:00, у суботу з 09:00 до 13:00. Деталі за тел. 252−10−62, (067)6798611.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук