КВУ не бачить загрози зриву виборів президента

СуспільствоАндрій Стець, 31 березня 20192990

Голова Комітету виборців України Олексій Кошель не бачить підстав говорити про загрозу зриву президентських виборів. Про це він заявив на телеканалі «Прямий», повідомляє «Укрінформ».

«Я не бачу підстав навіть припускати загрозу зриву виборів на окремих дільницях, поки що ми аномальних прикладів не бачимо. Тобто є проблема з агітацією, є проблема з роботою комісій. Але те, що мене особисто радує, що є лише кілька фактів, коли ми можемо підозрювати в організації контрольованого голосування», - сказав Кошель.

Водночас він зазначив, що наразі зафіксовані факти, коли на дільницях відмовлялися розміщувати матеріали окремих кандидатів.

«Також маємо факти по трьом виборчим дільницях, коли використовували штампи з позначкою «вибув», що призводило до псування бюлетенів, це порушення чинного законодавства», - додав голова КВУ.

Крім того, спостерігається проблема, пов’язана із фотографуванням виборчих бюлетенів, коли виборці в соціальних мережах чи публічно можуть демонструвати фото своїх бюлетенів із позначкою, за кого вони проголосували.

Кошель відзначив, що на даний момент явка виборців збігається з тією, що була у 2014 році.

«Це достатньо непогані показники, це вказує на те, що громадяни досить активно голосують», - сказав він.

Зазначимо, що явка виборців на чергових виборах президента України станом на 15:00 становила 44,36%. Такі дані 46 територіальних виборчих округів оприлюднені на інформаційному табло в прес-центрі Центральної виборчої комісії на 15:40.

Усього утворено 199 округів без врахування закордонного виборчого округу.

Найактивніше голосують українці в Дніпропетровській (48,52%), Запорізькій (48,35%), Полтавській (47,54%), Сумській (47.26%) та Чернігівській (47,01%) областях.

Найнижча явка поки на Закарпатті (24,77%) та Івано-Франківщині (31,81%). Явка виборців у Києві становить 46,48%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук