Life:) заплатить ₴493 тис. за нелегальну музику у своїй рекламі

КультураДарина Цвях, 2 червня 201539250
 Life:) заплатить  ₴493 тис. за нелегальну музику у своїй рекламі

Компанія «Астеліт» має заплатити ₴493 тис. за незаконне використання пісні британської виконавиці Лілі Аллен Fuck You. Таким є рішення суду по справі, позивачем у якому виступило ТОВ «Комп мьюзік паблішінг». Ця компанія захищає авторські права співачки в Україні.

Днями Вищий господарський суд відхилив касаційну скаргу представників «Астеліт». Таким чином, пройдена остання інстанція в судовому процесі. Остаточним стає рішення Київського Апеляційного суду, згідно з яким відповідач повинен виплатити ₴493 тис, повідомляє Cultprostir.

У лютому-березні 2010 року на українських телеканалх «Астеліт» проводив рекламну кампанію мобільного оператора Life:). В рамках неї близько п'яти тисяч разів був прокручений в ефірі ролик, звуковим супроводом якого стала мелодія з пісні Лілі Аллен Fuck You.

Коли компанія «Комп мьюзік паблішинг» звернулася за поясненнями до «Астеліт», то отримала відповідь, що права на композицію надані компанією «Шутгруп», а автором музики є композитор на прізвище Розинко. У березні 2013 року «Комп мьюзік паблішинг» подала в суд на «Астеліт». Після численних експертиз було доведено, що в ролику дійсно звучить фрагмент Fuck You.

«Отримати в рекламу композицію всесвітньо відомого виконавця – задоволення не з дешевих. Але такі витрати себе цілком виправдовують. Адже асоціація бренду з улюбленою піснею дає величезні дивіденди у вигляді підвищення лояльності споживачів до торгової марки. В Україні рекламодавці іноді вибирають інший, більш «слизький» шлях – замовляють композиторам пісню, схожу на міжнародний хіт. Сподіваюся, це судове рішення на користь правовласника стане добрим уроком для всіх потенційних плагіаторів», - сказав директор «Комп мьюзік паблішинг» Олег Долинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук