Лікарку Інституту раку, яка відмовилась лікувати ветерана АТО, вдруге звільнили з роботи

СуспільствоАндрій Стець, 13 серпня 20186700
Очільниця МОЗу засудила кадрову політику керівництва закладу і пообіцяла вжити відповідних заходів

Працівницю Національного інституту раку, Ганну Губарєву, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні, вдруге звільнено з посади. Про це написала у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

«Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губарєвої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала - лікаря та наукового співробітника. Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність», - написала Супрун.

За її словами, сьогодні з Губарєвою достроково розірвали цей контракт.

«Обурена тим фактом, що її взяли повторно, сподіваючись, що ніхто не помітить, і звільнили вдруге у результаті скандалу! Крім того, з 2008 року Губарєва була членом незалежної етичної комісії інституту, де і залишилася навіть після звільнення з посади лікаря», - додала очільниця МОЗ.

Як пояснила Супрун, така кадрова політика керівництва закладу неприпустима і з боку МОЗ буде вжито відповідних заходів.

Нагадаємо, Ганну Губарєву, яка відмовилася лікувати ветерана АТО Віталія Драгана, звільнили на початку червня цього року. Віталію Драгану, який добровільно пішов на фронт ще у 2014 році, діагностували пухлину лімфатичної системи. По допомогу він звернувся до Інституту раку у Києві. Коли військовий поцікавився можливими пільгами, лікарка заявила, «ніхто його лікувати безкоштовно не буде» і відмовила йому в обстеженні.

«Ти що думав, що ти в АТО пішов і тобі буде все безкоштовно?! Які пільги можуть бути?! Якби ви там стріляли в талібів, як афганці, а так ви вбивали братський народ. Ще раз вона це повторила», – цитує лікарку Національного інституту раку у Києві Віталій.

7 червня керівництво лікарні вибачилося перед бійцем і заявило, що «думка їхньої колеги не є думкою усього закладу». Гнну Губарєву після службової перевірки звільнили з посади.

А через два місяця її поновили на посаді і дали підвищення. Вона була відповідальна за клінічні випробування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук