Лише один депутат взяв участь у всіх голосуваннях Верховної Ради у червні

Всього за місяць відбулося 391 голосування

Найнижчі показники голосувань – у фракції «Опозиційна платформа за життя»

Комітет виборців України проаналізував участь депутатів парламентських фракцій і груп у голосуваннях Верховної Ради в червні. Про це повідомила прес-служба КВУ у Facebook.

У фракції «Опозиційна платформа за життя» – найнижчі показники голосувань. Депутати цієї партії пропустили половину голосувань за останній місяць. У середньому один депутат ОПЗЖ узяв участь лише в 54% голосувань.

Серед депутатів ОПЗЖ, які майже не голосували в червні – Сергій Ларін (проголосував 1 раз на місяць, узяв участь у 0,26% голосувань), Тарас Козак (2 голосування, 0,51%), Ігор Абрамович (6 голосувань, 1%), Юлія Льовочкіна (7 голосувань, 1%), Сергій Льовочкін (9 голосувань, 2%), Вадим Рабінович (19 голосувань, 4%), Вадим Столар (23 голосування, 5%).

Також низькі показники участі в голосуваннях Ради в депутатів групи «За майбутнє». У середньому один депутат цієї політсили взяв участь у 60% голосувань.

Депутати ВО «Батьківщина» в середньому взяли участь у 65% голосувань.

Високі результати в депутатів групи «Довіра» (73%) і фракції «Голос» (74%).

Найчастіше в червні голосували депутати «Європейської солідарності» (77%) і «Слуги народу» (84%).

При цьому лише один народний депутат узяв участь у всіх 100% голосувань протягом місяця – це Олександр Бакумов («Слуга народу»).

Усього в червні відбулося 391 голосування. Впродовж місяця депутати прийняли так званий закон «Про злодіїв у законі», призначили міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів і не підтримали Програму діяльності Кабінету міністрів України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук