Літаки ДП «Антонов» готують до сертифікації в ЄС

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 січня 201711390
Угоду підписали голова Державіаслужби Олександр Більчук та гендиректор з питань мобільності та транспорту ЄК Хенрік Хололей

Домовленість між Державною авіаційною службою України та Європейською комісією щодо зближення систем сертифікації було підписано під час зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з гендиректором з питань мобільності та транспорту Єврокомісії Хенріком Хололеєм. Про це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства інфраструктури.

«Ми сьогодні підписали важливий документ - домовленість між Державною авіаційною службою України та Європейською комісією щодо зближення систем сертифікації. Це досить важливий документ на шляху сертифікації літаків сімейства «Антонов» як у ЄС, так і всьому світі», - заявив Володимир Омелян.

Як зазначається, цей документ повинен стати основою для розгляду у подальшому двосторонньої Угоди з безпеки польотів (BASA) між Україною та ЄС. Підписання такої угоди призведе до визнання сертифікатів, що видані Україною, в першу чергу, для продукції ДП «Антонов», а також для продукції інших підприємств авіаційної галузі.

У відомстві інформували, що угоду підписали голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук та генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської комісії Хенрік Хололей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук