Литовська фабрика Roshen через збитковість скоротила виробництво і звільнила працівників

Фабрика працює в збиток з 2011 року

СвітВолодимир Пиріг, 7 червня 20193
Литовська фабрика Roshen через збитковість скоротила виробництво і звільнила працівників
фото 15min.lt
Кондитерська Roshen в Клайпеді

Кондитерська корпорація Roshen, яку контролює екс-президент України Петро Порошенко, торік скоротила виробництво на фабриці Klaipedos konditerija, розташованій у литовському місті Клайпеда, і звільнила дві третини її працівників. А вже цьогоріч корпорація вирішила вкласти гроші у модернізацію виробництва в Україні.

«Клайпедська фабрика – частина міжнародної мережі підприємств групи Roshen, і виробництво в корпорації планується в масштабі всієї групи. В минулому році було прийнято рішення скоротити обсяги виробництва на Клайпедській фабриці, воно було обумовлено багатьма причинами, в тому числі – ефективністю обладнання та вартістю робочої сили», – сказав керівник Roshen Nord Жільвінас Урбонас місцевій газеті Verslozinios, пише місцевий портал «Обзор».

Зазначається, що в 2018 році ВАТ «Рошен», що займається виробництвом карамелі в Клайпеді, продовжувало працювати у збиток. У результаті цього компанія втратила 333,5 тис. Євро. У 2017 році збиток компанії становив майже 84 тис. євро.

Також повідомляється, що підприємство погано працює починаючи з 2011 року і, за даними Реєстрового центру, у підприємства накопичилося 2,6 млн євро збитків.

Так, виручка Roshen становила 5,78 млн євро і була на 37% менше, ніж в 2017 році, коли оборот підприємства був 9,26 млн євро.

Roshen придбала литовську кондитерську фабрику Klaipedos konditerija в 2006 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук