ЛОДА просить Яценюка скасувати передачу військового містечка у Львові УПЦ МП

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех просить прем’єр-міністра Арсенія Яценюка скасувати розпорядження Кабміну про передачу майнового комплексу військового містечка на вул. Пекарській у Львові у власність релігійній громаді УПЦ МП.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Йдеться про розпорядження Кабміну від 17 жовтня 2013 року щодо передачі у власність майнового комплексу військового містечка №212 по вул. Пекарській, 57-59 у м. Львові із сфери управління Міноборони України до сфери управління Львівської ОДА для його подальшої передачі у власність релігійної організації Львівської єпархії УПЦ МП.

Як йдеться в листі, «акти Кабінету Міністрів України та Львівської ОДА не містять жодної мотивації чи обґрунтування щодо передачі зазначеного майнового комплексу у власність певній релігійній громаді». Далі додається, що із цієї причини виникає сумнів у їх неупередженості та правомірності. «Реалізація цих актів загрожує суспільній злагоді та спокою на Львівщині, громада якої дуже чутлива до релігійних питань», – наголошується в листі голови Львівської ОДА до прем’єр-міністра.

Нагадаємо, право на майно відстоює громада п'ятидесятників, якій спірний комплекс потрібний для належного догляду за храмом.

Як інформував ZAXID.NET, раніше до Львівської ОДА надійшло звернення про передачу УПЦ МП майнового комплексу – землі та будівлі, що знаходиться на території військового містечка №212 на вул. Пекарській, 57. Спеціальна комісія вивчала, чи є ця будівля культовою спорудою. Однак згодом голова ЛОДА скасував розпорядження, яким створював цю комісію, а через деякий час з’явилась постанова КМУ про передачу нерухомості УПЦ МП.

П’ятидесятники раніше інформували, що багато років вони претендують на це приміщення. Однак досі не змогли його отримати. Крім цього, про намір відкрити у Львові на вул. Пекарській факультет теології заявляв і ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук