Лондонська фондова біржа і Deutsche Börse домовилися про злиття

СвітЛюбко Петренко, 16 березня 20162590

До теми

Лондонська фондова біржа і Deutsche Börse домовилися про злиття

Франкфуртська біржа Deutsche Börse і Лондонська фондова біржа (LSE) домовилися про злиття. Це, як зазначили експерти, призведе до створення одного з найбільших в світі торговельних майданчиків.

Злиття LSE і Deutsche Börse стане найбільшою угодою між біржовими операторами з 2013 року, коли Intercontinental Exchange придбала компанію NYSE Euronext. Капіталізація біржового об'єднання становитиме близько 30 мільярдів доларів, що дозволить об'єднаній компанії стати третьою за величиною біржового групою після ICE і CME Group (власника товарних бірж в Нью-Йорку і Чикаго) – повідомило німецьке видання Spiegel Online.

Згідно з умовами злиття, частка акціонерів LSE в об'єднаній біржі становитиме 45,6%, решта 54,4% припадуть на акціонерів Deutsche Börse.

Виконавчим директором компанії стане генеральний директор Deutsche Börse Карстен Кенґетер. До ради директорів об'єднаної структури увійде рівна кількість менеджерів з LSE і Deutsche Börse. Компанію зареєструють в реєстрі британських юридичних осіб. Штаб-квартири компанії будуть розташовуватися в Лондоні і Франкфурті-на-Майні. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук