«Л.О.В.Ц.І.» вперше зустрінуться із представниками ромської спільноти Львова

СуспільствоМарта Когут, 26 лютого 2018, 17:01 1395 0

Представники ромської спільноти Львова пообіцяли зустрітися із «ловцями» ‒ ініціативною групою, що патрулює місто і ловить на гарячому крадіїв, а також обговорити їхню активність і методи боротьби з вуличними крадіжками у місті.

Раніше представники ромів зустрічалися із начальником львівської поліції. Вони тоді зазначали, що роми, які проживають у місті, є законослухняними, а крадіжки у Львові вчиняють заїжджі. У поліції пояснюють: навіть коли вони ловлять та забирають крадіїв у відділок, то не можуть їх там тримати довше двох годин. Адже здебільшого затримані не мають документів, у базі поліції вони незареєстровані, тож встановити особу фактично неможливо.

Тож львів’яни вирішили самотужки боротися, за їхніми словами, з так званою «ромською злочинністю». Створеною у фейсбуці спільнотою «Л.О.В.Ц.І.» керує Роксолана Лісовська.

«Хочу побороти злочинність у Львові, яка доволі зараз активізувалась. Моя увага зараз сконцентрована на тих, хто агресивно поводиться», ‒ каже вона.

Нещодавно голова ромської організації «Терніпе» Микола Юрченко, написав на організаторку заяву до поліції. Мовляв, вона розпалює національну ворожнечу та принижує гідність ромів

«В вашій меті написано не конкретно про якихось там людей, а про цілу національність. І на рахунок цього було звернення. Я проти Вас і проти групи взагалі нічого не маю, Ви добру справу хочете робити, зі злочинністю боротися, але у злочинності немає національності. І оце підкреслення самої національності... і так роми мають дуже такий стереотип негативний», ‒ пояснив Микола Юрченко.

Зустріч представників спільноти «Л.О.В.Ц.І.» із слідчим відбудеться у вівторок, 27 лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук