Представник ромської спільноти у Львові заявив, що до вуличних злочинів причетні заїжджі роми

СуспільствоОрися Шиян, 2 лютого 20180
Представник ромської спільноти у Львові заявив, що до вуличних злочинів причетні заїжджі роми
фото поліції
Керівництво поліції Львівщини обговорило проблему з представниками ромів

2 лютого керівник львівської поліції Валерій Середа зустрівся з представниками ромської національності для обговорення злочинності у Львові. Під час зустрічі представник ромів на Львівщині зазначив, що роми, які проживають у місті, є законнослухняними. Натомість крадіжки у Львові здебільшого вчиняють «гастролери».

«У Львові проживає близько тисячі мешканців ромської національності і це є законослухняні громадяни, котрі працюють, водять дітей у школи і так далі. І є люди, котрі не живуть у нашому місті, а приїжджають сюди, щоб скоювати злочини», – цитує голову правління організації ромів «Терніпе» на Львівщині Миколу Юрченка прес-служба поліції.

Звинувачення представників ромської національності у кишенькових крадіжках та грабежах є не безпідставними, адже часто їх скоюють у денний час. Злодії навіть не криються від потерпілих. Але ускладнює момент притягнення до відповідальності і те, що люди, яких обікрали, після повернення своїх речей відмовляються писати заяву. А через це поліція не може відкрити справу і покарати винних.

Як наслідок, у Львові з’явилась спільнота «Л.О.В.Ц.І.», яка обіцяє самотужки боротися з так званою «ромською злочинністю». Однак очільник поліції наголосив, що право на такі дії мають лише правоохоронні органи.

«Якщо нам стане відомо про скоєння учасниками будь-яких груп протиправних дій щодо інших громадян, ми будемо реагувати на це відповідно до законодавства України і притягувати таких правопорушників до відповідальності. Ми не ділимо зловмисників ні за національною, ні за релігійною ознаками», – наголосив Валерій Середа.

Представник ромської общини пообіцяв свою допомогу у вирішенні цих проблем.

«Ми готові сприяти вирішенню цієї проблеми і будемо піднімати ці питання у громаді. Не можна через кількох осіб створювати негативний імідж усій ромській громаді», – пообіцяв Микола Юрченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук