Львів готується до другого туру виборів президента

Головні новини Львова 15.04Софія Трощук, 15 квітня 2019, 16:59 1120 0

Кандидатів менше, а клопотів на дільницях більше. Адже цього разу щоб підготуватися до другого туру, виборчі комісії мають лише тиждень.

Окружна виборча комісія №115 відповідає за вибори на Сихові та частини Личаківського району. Цей округ має 94 дільниці, загалом — майже 170 тисяч виборців.

«Утворені дільничні виборчі комісії, які зі сьогоднішнього дня розпочинають свою роботу. Сьогодні мають пройти перші засідання дільничих комісій, сьогодні ж мають отримати іменні запрошення, для того, щоб передати їх виборцям», — пояснює голова окружної виборчої комісії №115 Федір Алєйніков.

Якщо перед першим туром готувалися до виборів майже 20 днів, то цього разу мають лише тиждень. Кабінки та скриньки на більшості дільниць залишилися. Та змінився склад дільничних комісій.

«Я роз'яснила, що до чого, ми прийняли присягу, зробили постанову, зробили протокол і починаємо працювати. Поділили обов'язки, хто що повинен робити. Від першого дня до останнього всі вже, в принципі, знають, що робити», ‒ каже голова дільничної виборчої комісії №462025 Оксана Керкера.

У понеділок у відділі реєстрів виборців Сихівського району ‒ великі черги. Адже термін для зміни місця голосування добігає кінця.

«Стою вже хвилин двадцять, черга доволі довга. Я ‒ мешканець Києва, наразі я вчуся у Львові, сюди вступив в аспірантуру. Тому я зараз проживаю тут і голосую тут», - розповідає нам киянин Дмитро.

Втім, у держреєстрі обіцяють працювати до останнього виборця. Загалом за тиждень лише на Сихові зареєстрували близько двох тисяч охочих змінити місце голосування.

«Сьогодні останній день, коли виборці можуть подати заяву щодо тимчасової зміни місця голосування. Черга, відповідно, є. Всі чекали останнього дня. Але ми працювали і в суботу, і в неділю, так що ми робили все для того, аби виборці могли реалізувати своє право волевиявлення», ‒ каже начальник відділу ведення ДРВ Сихівської райадміністрації Олександр Морозов.

У вівторок пообіді до Львова привезуть бюлетені, згодом їх розповсюдять по дільницях. Підготовка до виборів триватиме до кінця тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук