Львів отримав документацію для будівництва сміттєпереробного заводу

ЕкономікаВіталій Кубліков, 6 липня 2018, 14:26 1427 4

Львову передали техніко-економічне обґрунтування для побудови нового сміттєпереробного заводу. Документацію розробила команда львівських фахівців у співпраці з французькою компанією Egis.

У п’ятницю, 6 липня, під час скайп-моста Львів-Київ документація була остаточно погоджена із представниками посольств, компанією Egis та ЄБРР. Профінансував все це Уряд Франції в межах проекту «Поводження з твердими побутовими відходами».

Саме ці напрацювання пришвидшили рішення Європейського банку реконструкції та розвитку щодо виділення коштів для зведення сміттєпереробного комплексу у Львові і рекультивації полігону. Попередньо йдеться щонайменше про 20 мільйонів євро. Остаточна ж сума буде залежати від тендеру.

Це наразі перша фаза проекту. Вже на початку наступного тижня до Ратуші надійде перелік компаній, які зголосилися брати участь в будівництві заводу. «Маючи вже перелік тих компаній ми вже спільно з банком будемо переходити до наступного етапу визначення однієї компанії, яка буде здійснювати всі роботи. Ми плануємо в цьому році розпочати всі роботи. Якби не підтримка французького уряду, якщо б не підтримка дуже багатьох послів та Європейського Союзу, нам було б дуже і дуже складно в цьому непростому періоді життя для громади міста Львова», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сміттєпереробний комплекс у Львові стане першим таким підприємством в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук