Львів приймає три турніри зі спортивної акробатики

СпортМарічка Кулачковська, 18 грудня 2019, 14:13 349 0

У грудні Львів приймає відразу декілька турнірів зі спортивної акробатики. Спершу провели відкритий Кубок Львова і чемпіонат України серед юніорів.

Київський дует Дарія та Маргарита зачаровують глядачів складною технікою і злагодженими діями. Разом дівчата працюють близько двох років. І спершу зловити спільну хвилю на килимі було непросто. Дарія зізнається: «Мені шкода Маргариту. Коли вона прийшла, мене тоді кинула партнерка, в мене були дуже хиткі нерви. Маргарита дуже багато пройшла. Я дуже багато кричала. Але зараз, коли вона пройшла ці випробування, багато чого вміє».

Показати свої вміння у статичних і темпових вправах мають змогу спортсмени усіх категорій — від юнаків до майстрів спорту. Дарія Галицька, Іра Сомик та Ольга Кравченко, які працюють у тріо, кажуть: «Щоб добре виступити, треба уважно слухати тренера, відпрацьовувати те, що в тебе погано виходило, і розуміти одне одного».

Дуети, тріо, змішані групи — в акробатиці буквально дуже важливо відчувати надійне плече партнера.

Учасниці Мартіна Мінчак, Анна Агурцова і Вікторія Францко розповідають: «Судді звертають увагу на техніку і хореографію. Але важливо також передавати настрій композиції. У нас вона дуже весела. Хочемо показати, що треба усміхатись. Та коли виступаємо, передати радість тяжко. Треба усміхнутись, а ти не можеш, бо думаєш про складний елемент».

Після завершення відритого Кубка Львова і національної першості стартував Всеукраїнський турнір зі спортивної акробатики пам’яті заслуженого тренера Олексія Чернявого. Ці традиційні змагання відбуваються у нашому місті уже водинадцяте. Усього три турніри об’єднали близько 600 учасників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук