Львів відвідали мандрівники, які босоніж йдуть з Ужгорода до Харкова

Іван Онисько (ліворуч) та Юрій Регліс (праворуч) босоніж йдуть з Ужгорода до Харкова

Відомі українські мандрівники Іван Онисько та Юрій Регліс, які босоніж йдуть з Ужгорода до Харкова, відвідали Львів. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

У Львові хлопці провели три дні і сьогодні, 1 серпня, вирушають далі.

Мандрівники йдуть босоніж Вишиваним шляхом – туристичним маршрутом, сформованим задля популяризації внутрішнього туризму в Україні. Він пролягає через десять областей, його довжина – 2080 км. Окрім великих міст – Львова, Києва, Полтави, маршрут охоплює безліч живописних місць та архітектурних пам’яток.

«Юрко запропонував Андрію Івановичу Садовому роззутись і походити з нами босоніж. Ще більшим було здивування, коли мер погодився. Ми прогулялись кілька метрів приємною бруківкою, потиснули руки тай розпрощались», – розповідає Іван Онисько.

 

У порівнянні зі своїми минулими подорожами, мандрівники значно ускладнили собі умови: назвавши свій проект Prostoboso, вони відмовилися не тільки від грошей та речей, а й від взуття. Зі собою вони мають тільки відеокамеру та мобільні телефони. 

Середня швидкість мандрівників нині складає 16 кілометрів за день. Ночують хлопці у різних місцях, а харчуються тим, чим пригостять небайдужі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук