Львів виявився найдешевшим містом для іноземців у світовому рейтингу Expatistan

Львів виявився найдешевшим містом для іноземців у світовому рейтингу Expatistan
Львів виявився найдешевшим містом за вартістю життя для іноземних працівників

На платформі Expatistan опублікований рейтинг вартості життя для іноземних працівників у 347 містах світу. Найдорожчими назвали місто Гамільтон на Бермудах та острів Великий Кайман, також у першій п’ятірці — Женева, Цюріх і Рейк’явік. Тим часом Львів виявився найдешевшим містом для іноземних працівників.

Індекс враховує ціни на їжу, оренду житла, транспорт, купівлю одягу, медицину і розваги. Наприклад, індекс вартості життя у Гамільтоні, лідера рейтингу, становить 297 балів. Індекс Львова склав 56 балів. Також до рейтингу потрапили Київ, у якого 69 балів, та Харків, у якого 58 балів, повідомило Аin.ua.

Рейтинг вартості життя у містах світу для іноземних працівників

Значення індексу кожного міста розраховується в порівнянні з цінами в контрольній точці — Празі, де індекс встановлений на рівні 100. Тож, якщо індекс міста становить 134, це означає, що проживання там на 34% дорожче, ніж у Празі. Індекс Львова в цьому випадку означає, що проживання тут дешевше, ніж у Празі, майже у два рази.

Також на платформі можна порівнювати вартість життя у містах між собою. Зокрема, вартість харчування у Львові є нижчою ніж у Києві на 2%, вартість оренди житла – на 31%, витрати на транспорт – на 12% нижчі, витрати на одяг – на 18%, на догляд за собою – на 16%, на розваги – на 19%. У підсумку, вартість життя у Львові є нижчою, ніж у Києві на 18%.

У Львові на 18% вигідніше, ніж у Києві

У Львові на понад 30% дешевше, ніж у Кракові

У Нью-Йорку на 75% дорожче, ніж у Львові

Зазначимо, Expatistan — це калькулятор вартості життя у містах світу для іноземних фахівців, створений у 2009 році Херардо Робледільо, який сам є фахівцем-мігрантом та хотів допомогти колегам краще орієнтуватися у вартості життя в різних куточках світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук