«Львівелектротранс» отримає на пільговиків на 1,5 млн грн менше, ніж торік

Економіка8 лютого 20110

«Львівелектротранс» за пільгові перевезення 2011 року отримає на 1,5 млн грн менше з держбюджету, ніж торік.


 


У січні 2011 року ЛКП «Львівелектротранс» перевіз понад 5,5 млн пасажирів, з яких понад 3,5 млн - безплатні. У грудні 2010 року загальна цифра перевезень становила 6,5 млн пасажирів. З них 2,3 млн платних пасажирів і 4,2 млн - безплатних. На 1 лютого із Державного бюджету надійшло на підприємство лише 1 млн 70 тис. грн. Тому електротранспортники недоотримали заробітну плату,  повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради.

«Така ситуація склалася внаслідок постійного недофінансування держави, – зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа. – Тільки за минулий рік із виділених із Державного бюджету коштів на перевезення пільгових категорій пасажирів електротранспортники недоотримали 1 мільйон 600 тисяч гривень. Цьогоріч, попри підняття цін на матеріали та запасні частини, субвенція, порівняно з минулим роком, зменшилася від 29 млн 372 тис. грн до 27мільйонів 700 тис. грн. На сьогодні внутрішні резерви практично вичерпані. Підприємство тримається на пенсіонерах. Нині залучити до роботи фахових спеціалістів нереально, позаяк, зарплата не відповідає рівню затрат праці».

Щоб не дозволити електротранспорту зупинитися остаточно, профспілкові активісти підприємства звернулися до прем’єр-міністра України, міністра соціальної політики, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови Львівської обласної державної адміністрації та голови ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України з проханням збільшити розмір компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів на суму минулорічного боргу – 1,6 млн грн, а субвенцію з Державного бюджету на 2011 рік скеровувати на підприємство в розмірах рівномірно розподілених по місяцях року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук