«Львівелектротранс» замовив ремонт візків сумнівній харківській фірмі

ЕкономікаІ.Р., 12 жовтня 20185170
«Львівелектротранс» замовив ремонт візків сумнівній харківській фірмі
фото Vezha
«Львівелектротранс» замовив ремонт візків майже на 5,8 млн грн

ЛКП «Львівелектротранс» за результатами тендеру підписало договір 5,8 млн грн на капітальний ремонт візків трамваїв Tatra КТ4 з харківським ТзОВ «Технології електротранспорту». Про це стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro. Як стверджують «Наші гроші. Львів», харківська фірма не має власних потужностей і не надала всіх необхідних документів.

Згідно з технічним завданням, переможець тендеру відремонтує десять трамвайних візків, таким чином вартість реконструкції одного становить 580 тис. грн. За ці кошти замінять колісні пари, відремонтують гальмівні механізми, електродвигуни тощо. Роботи виконуватимуть до кінця року на території компанії-переможця.

Крім ТзОВ «Технології електротранспорту», участь у торгах взяла лише одна компанія – комунальне підприємство «Дніпропетровський електротранспорт» Дніпровської міськради з пропозицією на майже 23 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувалися.

Як зазначають журналісти антикорупційного видання «Наші гроші. Львів», ТзОВ «Технології електротранспорту» зареєстроване в Харкові в 2016 році, а його власником є Павло Авєр’янов. Директором «Технологій електротранспорту» є Павло Ковтуненко. Фірма також залучатиме до ремонту субпідрядника – комунальне підприємство «Салтівське трамвайне депо», тож можна припустити, що власних потужностей фірма не має.

Компанія фігурує у низці кримінальних проваджень, зокрема, слідчі підозрюють, що один із замовників фірми комунальне підприємство «Трамвай» у Кам’янському уклало з ТзОВ «Технології електротранспорту» договір на капітальний ремонт дев’яти трамваї, однак фактично ніякого капітального ремонту здійснено не було, а замість відремонтованих вагонів на КП «Трамвай» поставили пофарбовані вагони, які раніше експлуатувалися у Чехії, при цьому ціна була завищена на 400-500 тис. грн за вагон.

Експерт «Центру громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько в коментарі «Нашим грошам. Львів» повідомив, що «Львівелектротранс» мав би відхилити пропозицію харківської компанії «Технології електротранспорту», оскільки фірма не подала всі документи, які вимагав замовник, зокрема довідки про наявність власної матеріально-технічної бази та працівників, а не субпідрядників.

Заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» В'ячеслав Кокошко на прохання ZAXID.NET роз'яснити ситуацію із ремонтом візків сказав лише, що його підприємство «працює максимально прозоро», однак надати коментар зможе лише у вівторок, 16 жовтня, після вивчення усіх юридичних нюансів ситуації. Він також додав, що поки «Львівелектротранс» грошей за цим договором харківській фірмі не перераховував.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук