Львівщина увійшла у трійку лідерів за частотою споживання алкоголю

Львівська область увійшла у трійку лідерів серед областей, мешканці яких часто вживають алкоголь. Таким є результат дослідження «Індекс здоров’я. Україна», яке у четвер, 2 лютого, презентували у Львові.

До трійки лідерів, окрім Львова, увійшла також Хмельницька область, де 25% мешканців вживають алкоголь щотижня, та Київ, де, як і у Львівській області, алкоголь щотижня вживає 22% людей.

Як зазначають соціологи, понад третина (35%) дорослого населення України стверджує, що взагалі не споживає алкоголь, інша третина (32%) робить це не частіше, ніж раз на місяць, ще третина (33%) споживає його щомісяця (при цьому 13% - щотижня, а 2% - практично щодня).

Серед алкогольних напоїв українці надають перевагу пиву – щомісяця його вживає майже чверть населення (23%), а 9% щотижня. Наступним за популярністю респонденти визначили горілку та інші міцні напої – 16% опитаних споживають їх щомісяця, а 5% щотижня. Респонденти виділили також вино, щомісяця його вживає 10% опитаних, а 2% щотижня.

У рамках дослідження соціологи протягом травня-червня 2016 року опитали по 400 респондентів у кожній області України, включаючи Донецьку та Луганську область.

Дослідження «Індекс здоров'я. Україна» започатковане міжнародним фондом «Відродження», Київським міжнародним інститутом соціології та Школою охорони здоров'я Національного університету «Києво-Могилянська академія» для щорічного визначення рівня задоволеності українців медичною допомогою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук