П'ять сіл навколо Львова за рік заробили майже ₴70 млн з продажу алкоголю та пального

ЕкономікаНазарій Тузяк, 12 січня 201714951
У 2016 році кількатисячне село Пасіки-Зубрицькі, що розташоване впритул до Львова, заробило 12,6 млн грн на продажі пального та алкоголю

У 2016 році населені пункти Пустомитівського району отримали 103,3 млн грн акцизного податку з продажу алкоголю, тютюну та пального. При цьому більше половини з цієї суми отримали п'ять сіл, розташованих практично впритул до Львова, – Сокільники, Пасіки-Зубрицькі, Солонка, Гамаліївка та Лапаївка. Про це свідчать дані про суми акцизних надходжень до місцевих бюджетів, які 11 січня опублікував народний депутат Богдан Дубневич.

Так, від продажу алкоголю, тютюну та палива у 2016 році Сокільники отримали 26,5 млн грн, Пасіки-Зубрицькі – 12,6 млн грн, Солонка – 10,7 млн грн, Гамаліївка – 10,1 млн грн, Лапаївка – 9,6 млн грн.

Надходження від акцизного податку з продажу алкоголю, тютюну та пального у місцеві бюджети Пустомитівського району в 2016 році

Нагадаємо, із 1 січня 2015 року акцизний податок у розмірі 5% з роздрібного продажу алкоголю, тютюну та пального сплачується до місцевих бюджетів тих органів місцевого самоврядування, на території яких був здійснений цей продаж.

Таким чином, наприклад, Сокільники отримують 5% з продажів усього алкоголю та тютюну в гіпермаркеті «Ашан», який формально розташований на їхній території, а більшість розташованих на окружній дорозі Львова сіл заробляють в основному з доходів від продажу пального на АЗС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук