Львівська ІТ-компанія SoftServe купила апарати ШВЛ для міських лікарень

ЕкономікаК.Р., 3 липня0
Львівська ІТ-компанія SoftServe купила апарати ШВЛ для міських лікарень
фото ЛМР
Компанія SoftServe передала апарати ШВЛ у дві міські лікарні

IT-компанія SoftServe у п’ятницю, 3 липня, передала апарати ШВЛ у Клінічну міську лікарню швидкої медичної допомоги та Міську дитячу клінічну лікарню Львова. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі компанії.

Дві львівські лікарні отримали від ІТ-компанії два американські апарати штучної вентиляції легень V8600. Раніше SoftServe надіслали у кілька львівських лікарень маски, два апарати ШВЛ, медичні костюми, захисні окуляри, а також лікарняні ліжка.

«В двох реанімаційних відділеннях нашої лікарні щорічно перебувають близько 1,5 тис. пацієнтів, з них - 600-700 новонароджені діти, майже половина з них вимагає респіраторної підтримки, а саме штучної вентиляції легень. У нас були унікальні випадки, коли новонароджені діти перебували близько року на штучній вентиляції легень. На оснащенні цих двох відділень інтенсивної терапії є 12 апаратів ШВЛ, що становить 70% від табельного нормативу, а тому кожен новий апарат, який ми отримуємо, є ще одним шансом для збереження життя дитини», – розповів головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Львова Дмитро Квіт.

Одразу після оголошення карантину по всій країні та надзвичайної ситуації в окремих містах, IT-компанія SoftServe виділила 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук