Львівська компанія встановить глядацькі трибуни для «Євробачення»

Національна суспільна телерадіокомнаія України визначила комнанію, яка встановлюватиме та демонтовуватиме глядацькі трибуни для пісенного конкурсу «Євробачення» у Києві. Згідно з результатами торгів, опублікованих на сайті «Prozorro», переможцем стала львівська компанія «Артмакс Інжиніринг».

На тендер подали пропозиції два учасники – «Артмакс Інжиніринг» зі Львова і «4e Veranstaltungsprojekt GmbH» із Німеччини. Тендерний комітет на чолі із заступником генерального директора колишньої НТКУ Павлом Грицаком обрав переможцем компанію «Артмакс Інжиніринг», яка свої послуги оцінила у 23,5 млн грн. Остаточна пропозиція німецької компанії становила 24,158 млн грн.

Як повідомляють на сторінці «Суспільного мовлення», «Артмакс Інжиніринг» запропонувала встановити у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Києва 6856 сидячих місць для глядачів, 50 коментаторських кабінок, подіум для столу Наглядової Ради, багаторівневу конструкцію платформи для відеоінженерів, звукооператорів, художників по світлу та режисерів тощо.

Будівництво трибун планують провести з 29 березня до 12 квітня. Демонтаж – з 14 до 21 травня.

Згідно з бізнес-пошуковою системою YouControl, засновником ТзОВ «Артмакс Інжиніринг» є Данило Гуков, який також є керівником цього підприємства.

Додамо, що у Києві визначили п’ять локацій для проведення «Євробачення», основна арена та прес-центр будуть розташовані на Лівобережній площі. Перший ефір національного відбору відбудеться 4 лютого, другий - 11 лютого, третій - 18 лютого. Ім’я фіналіста національного відбору українці дізнаються 25 лютого.

На пісенному конкурсі «Євробачення» Україну представить рок-гурт O.Torvald.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук