"Львівська майстерня шоколаду" відкрилась в Івано-Франківську

Економіка1 лютого 20110

30 січня в Івано-Франківську відкрилась третя в Україні «Львівська майстерня шоколаду». Тепер вслід за Львовом та Житомиром ще в одному місті України можна буде відчути атмосферу старовинного Львова, поласувати справжнім шоколадом ручної роботи та запашною львівською кавою.

Крамниця-кав’ярня, яка розташувалась на одній з центральних вулиць (вул. І.Мазепи, 6) насичена вишуканими зображеннями старовинних міст - Львова та Івано-Франківська. В ній туристи та франківські ласуни зможуть знайти більше 40 видів цукерок, шоколадних плиток та фігур ручної роботи, які виготовляються за унікальними рецептами з високоякісного бельгійського шоколаду, повідомили ZAXID.NET в Львівській майстерні шоколаду.

Нагадаємо, що перша в Україні "Львівська майстерня шоколаду" відкрилась у Львові в серпні 2009 року та одразу набула популярності серед львів’ян та туристів. Адже саме тут вперше поціновувачі шоколаду мають змогу на власні очі спостерігати за роботою майстрів-шоколатьє, за процесом виготовлення різних видів цукерок, їх декоруванням та упакуванням. Тепер це жваве туристичне місце відпочинку та частування, а шоколад "Майстерні" став невід’ємною частиною унікальних сувенірів зі Львова!

Вже на найближчий рік в планах – відкриття однойменної Майстерні в Кракові та далі рухатись у Європу.

"Ми незалежна компанія, що ідентифікує себе з людьми та демократичними європейськими цінностями, а не з державними кордонами. А будучи патріотами рідного Львова, ми творимо власний світ, свою субкультуру та поширюємо це у світі. Саме тому ми плануємо розширювати кордони львівського бізнесу та рухатись далі на Захід: Франківськ, Краків й інші міста країн Євросоюзу" - зазначив один із власників Холдингу емоцій !ФЕСТ Андрій Худо.

"Наше завдання відкрити в 2011 році 12 закладів (приблизно 1 новий заклад в місяць) і тим самим популяризувати "ЛМШ". Ми відриті до співпраці з новими партнерами в різних містах та готові до нових пропозицій!" - партнер Холдингу по "Львівській майстерні шоколаду" Володимир Дубовий

 

Сайт "Львівської майстерні шоколаду".

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук