Львівська мерія хоче розірвати договір ще з одним приватним перевізником

З чотирьох приватних компаній на ринку громадського автотранспорту залишилась одна

ЕкономікаІрина Рєвунова, 31 липня 201730249
Мерія не задоволена роботою маршрутів №26 та 38

Львівська мерія має намір розірвати укладений кілька місяців тому договір ще з одним приватним перевізником – АТП-14630, яке обслуговує десять міських автобусних маршрутів. Компанія може стати третім перевізником, який протягом останнього місяця втрачає право на роботу на міських маршрутах.

Управління транспорту ЛМР надіслало АТП-14630 лист про розірвання договору, який був укладений в квітні 2017 року після конкурсу перевізників. Як розповів ZAXID.NET в.о. начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко, причиною розірвання договору стало те, що до управління постійно надходять скарги на незадовільну роботу маршрутів №26 та 38.

Станом на 31 липня, за даними GPS, за маршрутом №26 (вул. Миколайчука – вул. Антонича) курсують сім автобусів з 15 передбачених умовами конкурсу, а за маршрутом №38 (Університет – Пульмонологічний центр) – два з восьми.

Згідно з умовами договору, він може бути розірваний через два місяці після такого листа. Хто обслуговуватиме десять маршрутів замість АТП-14630, наразі не відомо.

Сам перевізник наразі не доступний для коментарів.

АТП-14630, яке працює на маршрутах №15, 19, 21, 23, 26, 31, 36, 38, 42, 44, вже не перший перевізник, з яким мерія має намір розвівати договір. У середині липня аналогічний лист управління транспорту надіслало компанії «Міра і К», яка також працює на десяти міських автобусних маршрутах. Крім того, 1 липня виконком ЛМР передав маршрути перевізника «Фіакр-Львів», з яким завершився договір, комунальному АТП-1.

Схоже, таким чином львівська мерія продовжує втілювати план повернення усього громадського автотранспорту Львова у комунальну власність.

У разі розірвання договору з АТП-14630, практично єдиною приватною компанією на ринку автобусних перевезень Львова лишиться «Успіх БМ», договір з якою укладений до жовтня 2017 року. У АТП-14630 залишиться один маршрут №54, договір на який укладений окремо від основного пакету маршрутів перевізника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук