Львівська мерія не погодиться на підняття вартості проїзду у маршрутках до 7 гривень

Компромісною ціною у Ратуші вважають 5 гривень за поїздку

СуспільствоОльга Гринько, 28 листопада 2017125113
Ціна за проїзд у маршрутках зросте щонайменше до 5 гривень

Компроміс щодо тарифу на проїзд, на який може погодитись мерія – 5 грн, однак перевізники вимагають понад 7 грн.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, фірми-перевізники вимагають встановлення нового тарифу на проїзд у громадському транспорті на рівні 6,05-7,35 грн. Розуміючи рівень платоспроможності мешканців, Львівська міська рада виступила категорично проти такого тарифу. Тут готові погодитись на компромісну ціну – не вище 5 грн. Цю позицію мерія захищатиме також в Антимонопольному комітеті.

У Львівську міську раду надійшли офіційні звернення та розрахунки фірм-перевізників щодо встановлення нового тарифу на проїзд у міському громадському транспорті. Відтак, мерія, відповідно до чинного законодавства, зобов’язана подати в Антимонопольний комітет розрахунок економічно обґрунтованого тарифу.

Як повідомили у мерії, офіційне звернення буде подано у найближчі дні. У Львівській міській раді запевнили: новий тариф на проїзд у громадському транспорті не може перевищувати 5 грн. Таке рішення буде пропонуватись при розгляді тарифу виконавчим комітетом ЛМР.

Проте фірми-перевізники вимагають встановлення нового тарифу на проїзд у громадському транспорті на рівні 6,05-7,35 грн. Відповідно до поданих розрахунків середній тариф становить 6,80 грн. У зверненні в Антимонопольний комітет буде зазначена сума 6,80 грн, як середній розрахунковий тариф відповідно до поданих фірмами-перевізниками розрахунків на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті.

Нагадаємо, у листопаді в мерії розпочалися консультації з приводу нового тарифу на громадський автотранспорт. Консультації з громадськістю тривали з 14 до 21 листопада. Міський голова Львова Андрій Садовий також зазначив, що вартість проїзду може зрости до 5 грн.

На завершення новий тариф має погодити Антимонопольний комітет України, а остаточно затвердити його має виконком Львівської міськради, що складається з восьми осіб на чолі з мером.

Додамо, що перевізники неодноразово заявляли про критичний стан міського громадського автотрансорту і вимагали обмежитипільги на проїзд. Однак жодних рішень щодо скасування або обмеження пільг мерія поки не прийняла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук