Львівська міськрада дозволила провести інвестиційний конкурс на будівництво канатної дороги

Будівництво канатної дороги розпочнеться у 2020 році і коштуватиме 394,5 млн грн

ЕкономікаКатерина Родак, 4 квітня 201928782

Під час засідання 4 квітня депутати Львівської міської ради затвердили інвестиційний проект з будівництва канатної дороги на Високий замок. Найближчим часом мерія оголосить інвестиційний конкурс. За цю ухвалу проголосувало 49 депутатів.

Інвестиційний проект складається з кількох етапів, які інвестор зобов’язується реалізувати за свій кошт. Зокрема, у другій половині 2019 року інвестор має розпочати будівництво пішохідного моста Меморіалу героїв «Небесної сотні» через вул. Кривоноса, перенести частину спортивних та дитячих майданчиків з парку «На валах» та розробити проект канатної дороги. Будівництво канатної дороги планують розпочати у першій половині 2020 року. Ввести в експлуатацію канатну дорогу мають на початку 2021 року. Загальна вартість інвестиційного проекту становить 394,5 млн грн.

Маршрут канатної дороги пролягатиме від північних терас парку «На Валах» до оглядових майданчиків Високого Замку. У межах нижньої станції розмістять каси, громадські вбиральні платформи для людей з інвалідністю. Частину приміщень пропонується розташувати у підземному просторі.

Друга станція канатної дороги запланована біля середньої тераси (оглядовий майданчик) Високого замку. Тут планують облаштувати великомасштабний макет середньовічного Львова. Третя станція канатної дороги буде розташована під копцем (штучний пагорб насипаний на верхівці Замкової гори), звідки люди зможуть самостійно підняти нагору. З третьої станції до оглядового майданчика копця мають облаштувати ліфт для людей з обмеженими можливостями.

Загальна протяжність канатної дороги становитиме 524 м, кабіна рухатиметься з середньою швидкістю 4 м/с.

У майбутньому ще одну канатну дорогу зможуть також добудувати з Підзамче. Зокрема, маршрут має пролягати від залізничної станції до другої зупинки канатної дороги на Високий Замок, відтак люди б могли пересісти із однієї станції на іншу.

Найближчим часом ЛКП «Зелений Львів» має розмістити оголошення про інвестиційний конкурс на офіційному сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук