Львівська міськрада затвердила межі індустріального парку в промзоні «Сигнівка»

У четвер, 26 жовтня, депутати Львівської міськради затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Північній для створення індустріального парку. За відповідне рішення під час засідання сесії проголосувало 39 депутатів.

Як зазначено в ухвалі, йдеться про земельну ділянку (2-1) площею 51,3 га у промисловій зоні «Сигнівка». Зараз на цій ділянці відсутня будь-яка забудова. Після проведення відкритого конкурсу з виробу керуючої компанії індустріальним парком, переможець отримає цю земельну ділянку в оренду терміном на 30 років.

Ділянка на вул. Північній, де буде розташований індустріальний парк

Як писав ZAXID.NET, згідно із затвердженим календарним планом розвитку індустріального парку, у 2019-2020 роках на цій території мають розпочати роботу інвестори, які працюють у сфері легкої промисловості та машинобудування. У 2021-2022 роках тут мають налагодити виробництво високоточного та медичного обладнання, виробництво у сфері енергоефективності та енергозбереження, у 2023-2024 роках – фармацевтичне та інші види виробництв.

Учасниками індустріального парку зможуть стати фірми, зареєстровані на території Львова. На території індустріального парку планують творити від 3 до 6 тис. робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук