Львівська міськрада зобов'язала найбільші комунальні підприємства проводити щорічний аудит

У Львові щорічно проводитимуть аудит великих комунальних підприємств. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 25 січня, проголосували 54 депутати Львівської міськради.

Згідно з ухвалою, обов’язковій перевірці зовнішнім аудитом підлягає річна фінансова звітність комунальних підприємств Львівської міської ради, у яких за попередній бюджетний період є дохід понад 5 млн грн від реалізації продукції чи послуг та внески до статутного капіталу понад 5 млн грн.

За попередніми підрахунками мерії, до переліку підприємств, де має відбуватися аудит, потраплять «Львівавтодор», «Львівелектротранс», АТП-1, «Львівтеплоенерго», «Залізничтеплоенерго», «Львівводоканал», «Львівсвітло» та, імовірно, «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг».

Перелік таких підприємств укладатимуть щорічно, залежно від їхньої відповідності визначеним міськрадою критеріям.

Депутати також рекомендували комунальним підприємствам визначати фірму-аудитора за допомогою системи Prozorro. При цьому компанія, яка проводитиме аудит, має бути членом міжнародної мережі аудиторських компаній і мати офіс в Україні, в компанії мають працювати не менше 30 осіб, а сама фірма мусить надати документи про те, що вона провела аудит щонайменше трьох комунальних чи державних підприємств.

Ухвала також передбачає, що комунальні підприємства мають подавати зведені результати аудиторських перевірок на розгляд трьох депутатських комісій та оприлюднювати результати аудиту на сайті ЛМР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук