Львівська митниця перерахувала на ремонт доріг майже ₴500 тисяч

Загалом українські митниці перерахували на покращення інфраструктури понад ₴1,3 млн

ЕкономікаІрина Данилів, 13 червня 20163880

Українські митниці - учасники експерименту щодо розподілу понадпланових доходів з вересня 2015 року, перерахували на розвиток інфраструктури в своїх областях 1,3 млрд грн.  Про це сьогодні повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

«За період з вересень 2015 року  до травня 2016 митницями ДФС на розвиток інфраструктури, реконструкція, поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, перераховано понад 1,3 млрд грн», - заявив голова ДФС Роман Насіров.

За інформацією служби найбільше коштів, третину  даної суми, перерахувала Львівська митниця, яка з початку експерименту направила на ремонт доріг 453,5 млн грн.

Нагадаємо, з вересня 2015 року в Україні проходить експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг, відповідно до якого 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів. Пілотний проект торкнувся спочатку Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а в січні цього року до нього приєдналося м. Київ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук