Львівська митниця запровадила додаткові інформаційні сервіси

На оновленій інтерактивній карті надаватиметься інформація про проходження митного оформлення товарів

ЕкономікаОрися Шиян, 1 серпня 20167900

Львівська митниця запровадила додаткові інформаційні сервіси для суб’єктів підприємницької діяльності. На інтерактивній карті відтепер додатково надаватиметься інформація про проходження митного оформлення товарів. Суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності може переглянути на сайті інформацію про свій товар, зокрема час митного оформлення ― коли декларація подана та завершене її оформлення, причини відмови у митному оформленні.

Інформація буде оновлюватись кожні три години. Карта доступна на сторінці Львівської ОДА, передає прес-служба Львівської митниці ДФС.

За словами керівника Львівської митниці Левка Прокіпчука, цей сервіс, перш за все, зручний для водіїв, які зможуть наочно переглянути маршрут доїзду, зорієнтуватися на місцевості.

«Керівники підприємств зможуть самі контролювати перебіг митного оформлення, а не зі слів декларантів чи своїх підлеглих», ― додав він.

До цієї карти додано і місце розташування підрозділів митного оформлення на карті Google та відеоперегляд доїзду до них.

Нагадаємо, на сайті ЛОДА також можна в режимі онлайн відстежити черги транспортних засобів перед пунктами пропуску.

Запровадження цього сервісу, як і безоплатний доступ до мережі Wi-Fi у пунктах пропуску «Краковець – Корчова», «Грушів – Будомеж», є складовою частиною інформаційної системи «Більше знаєш – швидше їдеш», що передбачена програмою розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук