Львівська облрада продасть приміщення колишнього універмагу «На ринку» його орендарю

Львівська облрада продасть приміщення колишнього універмагу «На ринку» його орендарю
фото !Fest
Приміщення колишнього універмагу на пл. Ринок, 32 у Львові таки викупить орендар

Львівська облрада прийняла рішення про приватизацію способом викупу нежитлових приміщень колишнього універмагу на пл. Ринок, 32 у Львові. За це рішення проголосували 48 депутатів під час засідання сесії 30 травня. При цьому депутати фракції «Самопомочі» та «Свобода» за рішення не голосували.

Начальник управління Микола Бандра повідомив, що є рішення судів, якими Львівську облраду зобов’язано провести приватизацію приміщення у такий спосіб, а не на відкритому конкурсі.

Депутат від «Самопомочі» Парасковія Дворянин наголосила на тому, що касаційну скаргу у цьому спорі управління майном не подавало, також посадовці не готові оприлюднити експертну оцінку згаданого майна та те, щоб вартість продажу затверджували на сесії облради.

Пропозиція затвердити експертну оцінку на сесії облради не набрала достатньої кількості голосів.

Найбільше депутатів цікавило, якою буде ціна продажу приміщень. Начальник управління спільного майна Микола Бандра сказав, що оцінку даватиме експерт. Він зазначив, що частина приміщень на першому поверсі можуть бути продані за ціною близько 4 тис. доларів за 1 м2. Заступник голови облради Володимир Гірняк запевнив депутатів, що приміщення будуть продані дорого.

Кошти від приватизації планують скерувати на завершення Львівського обласного перинатального центру.

Нагадаємо, раніше Господарський суд Львівської області зобов'язав управління майном спільної власності Львівської облради визначити ціну цих приміщень і укласти договір про їх продаж ПРАТ «Львівський універмаг "На ринку"». Тобто формально депутати зобов'язані підтримати приватизацію цього об'єкта.

Йдеться про два поверхи, підвал та антресоль загальною площею 1689 м2, які «Львівський універмаг "На ринку"» орендує ще з 1996 року. У 2003 році цей договір переуклали на 50 років. За оренду приміщень в центрі міста «Львівський універмаг "На ринку"» платить облраді 44 тис. грн в місяць (26 грн/м2). Через низьку ціну депутати неодноразово оголошували намір збільшити орендну плату, однак, за умовами договору, це можливо лише за згодою сторін.

Сама будівля колишнього універмагу має дві юридичні адреси – частина будинку розташована на Шевській, 1 (донедавна вона була у власності Львівської міськради), а інша – на пл. Ринок, 32, якою зараз володіє ЛОР. У 2013 році ПРАТ «Львівський універмаг «На ринку» за 7,8 млн грн уже придбало 1850 м2 колишнього універмагу, які належали Львівській міськраді, тепер зможе викупити іншу частину приміщень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук