Львівська облрада проведе інвентаризацію 61 земельної ділянки

36 земельних ділянок інвентаризуватимуть у Львові

ЕкономікаЮлія Поліковська, 19 вересня 20173010
Львівська облрада замовила інтвентаризацію низки земельних діялнок

Депутати Львівської облради під час засідання у вівторок, 19 вересня, підтримали рішення щодо інвентаризації 61 земельної ділянки в області та Львові, які перебувають у спільній власності громад Львівщини, і на яких зокрема розташовані об’єкти, що є у власності Львівської облради. Це рішення підтримали 52 депутати.

Управлінню майном спільної власності доручено визначити розробника технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та замовити її.

Йдеться про виготовлення технічної документації щодо встановлення меж в натурі для 15 ділянок в області та 8 у м. Львові. Також доручено замовити технічну документацію із землеустрою щодо відведення 15 ділянок у Львові та 10 в області. Інвентаризацію мають провести щодо ще 13 ділянок у Львові.

Перелік земельних ділянок, щодо яких за рішенням ЛОР проведуть інвентаризацію

«Переліки земельних ділянок, які підлягають інвентаризації, погоджено профільною комісією. Зараз ми говоримо виключно про інвентаризацію та виготовлення технічної документації. Рішення по кожній конкретній ділянці прийматиметься на сесії обласної ради. Цим рішенням ми даємо хід закріпленню права обласної комунальної власності за нашими закладами та об’єктами комунальної власності», - заявив голова обласної ради Олександр Ганущин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук