Львівська облрада рекомендувала обмежити продаж алкоголю вночі

ЕкономікаНазарій Тузяк, 22 листопада 201611080

Депутати Львівської обласної ради рекомендували місцевим радам обмежити продаж алкоголю на території Львівщини в нічний час – із 22:00 по 10:00. За відповідний проект рішення під час сесії 22 листопада проголосували 60 депутатів.

Прийняття такого рішення ініціювала Львівська облдержадміністрація, яка внесла проект рішення до ЛОР ще у червні 2016 року.

У тексті рішення сказано, що підприємцям не забороняють торгувати алкоголем у нічний період. Йдеться про рекомендацію органам місцевого самоврядування встановити заборону на продаж алкоголю.

Хоча в попередньому варіанті документу була пряма рекомендація підприємцям самим припинити продаж алкоголю вночі. Однак під час обговорення цього питання під час сесії депутати вирішили переписати цей пункт.

«Рекомендувати органам місцевого самоврядування довести до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснють роздрібну торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями, пивом (крім безалкогольного) на території Львівської області, встановити режим роботи з обмеженням реалізації із 22:00 до 10:00 год», – йдеться у тексті рішення облради.

У ньому також зазначено, що документ розробили задля «усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння».

Водночас, як пояснив ZAXID.NET начальник відділу правової роботи Львівської облради Андрій Мельник, ЛОР не встановила заборону на продаж алкоголю вночі. Своїм рішенням депутати облради рекомендували встановити таку заборону місцевим радам.

Зазначимо, що подібну заборону у 2011 році прийняла Львівська міська рада. У травні 2016 року антимонопольний комітет через суд добився скасування цієї заборони. Щоправда ухвалу ЛМР скасували з огляду на те, що вона обмежувала продаж алкоголів у кіосках та МАФах. У рішенні депутатів Львівської облради йдеться про всі магазини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук