Львівська облрада виділила на підтримку малозабезпечених та учасників АТО понад ₴73 млн

Львівська обласна рада у вівторок, 5 грудня, затвердила програму соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 - 2020 роки та програму підтримки учасників АТО, членів їх сімей та членів родин героїв Небесної сотні на наступні три роки.

На допомогу незахищеним категоріям населення у 2018 році планують витратити 46,45 млн грн. Зокрема, на виплату адресної допомоги ветеранам УПА, а також вдовам та вдівцям їх та політв’язнів передбачено виділити понад 11,8 млн грн, допомогу у 1012 грн отримає близько 117 тис. осіб. На відшкодування витрат на поховання учасників національно-визвольних змагань передбачили 89,53 тис. грн.

На одноразові допомоги малозабезпеченим від голови ЛОДА передбачили 1 млн грн, її за зверненнями зможуть отримати 600 осіб. На одноразові допомоги малозабезпеченим від голови ЛОР і депутатів передбачили 14,5 млн грн, допомогу за зверненнями зможуть отримати понад 9 тис. осіб. Ще 1,6 млн грн витратять на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей, усього для понад 16 тис. осіб.

На підтримку діяльності громадських організацій інвалідів, ветеранів, політв’язнів і репресованих та культурно-просвітницьким організаціям передбачили 491,4 тис. грн, допомогою у близько 15 тис. грн зможуть охопити 33 організації.

Крім цього, зарезервували 800,5 тис. грн для дофінансування мікропроектів громадських та благодійних організацій, допомогу по 50 тис. грн зможуть отримати 16 учасників конкурсів мікропроектів.

593 тис. грн передбачили для надання допомоги 250 ВІЛ-інфікованим особам на Львівщині. На технічні засоби для інвалідів по зору передбачили виділити 374,25 тис. грн.

На компенсацію пільгового проїзду в автобусах міжміських та приміських маршрутах у наступному році виділять 10 млн грн, а на залізничному транспорті – 5 млн грн.

На підтримку учасників АТО, членів їх сімей та родин Небесної сотні у 2018 році на Львівщині витратять понад 27 млн грн.

Відповідно до затвердженої програми, одноразову допомогу військовим, які повертаються з АТО, у розмірі 3 тис. грн зможе отримати 1179 осіб. Також 208 дітей загиблих в АТО військових та добровольців отримають виплати по 2,5 тис. грн.

Для надання адресної допомоги для проведення реабілітації та оздоровлення осіб, які стали інвалідами, внаслідок війни або Революції гідності, у наступному році витратять понад 2,7 млн грн. Ще 3,3 млн грн передбачили на відшкодування вартості сімейного відпочинку учасників АТО.

На придбання житла для учасників АТО та родин героїв Небесної сотні на умовах співфінансування виділять 9,75 млн грн.

На допомогу у розмірі 8 тис. грн внутрішньо переміщеним особам зарезервували 416 тис. грн. На адресну грошову допомогу батькам героїв Небесної сотні - 180 тис. грн.

Зазначимо, на Львівщині налічується понад 29 тис. малозабезпечених сімей.

В області також проживає 19 родин героїв Небесної сотні, 284 родини, родичі яких загинули під час проведення АТО, 208 дітей, батьки яких загинули під час АТО, а також понад 12,5 тис. учасників антитерористичної операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук