Львівська облрада відмовилася продавати універмаг на площі Ринок

Депутати створили комісію для детального вивчення питання продажу колишнього універмагу в центрі Львова

Головні новини Львова 07.03Назарій Тузяк, 7 березня 2017, 15:06 1360 0
дивіться також

Львівська облрада відмовилася надавати дозвіл на продаж приміщень колишнього універмагу на пл. Ринок, 32. Натомість депутати створили комісію для вивчення цього питання, аби повернутися до нього на одній із наступних сесій.

Під час розгляду цього питання частина депутатів з фракцій Радикальної партії, «Свободи» та «Самопомочі» заблокували трибуну у сесійній залі ЛОР, протестуючи проти приватизації приміщень на пл. Ринок, 32. Через це голова ЛОР оголосив про перерву для консультацій керівників фракцій. Після консультацій депутати вирішили відкласти питання продажу приміщень на пл. Ринок, 32 для додаткового вивчення.

Раніше Господарський суд Львівської області зобов'язав управління майном спільної власності ЛОР визначити ціну цих приміщень і укласти договір про їх продаж ПРАТ «Львівський універмаг "На ринку"». Тобто формально депутати зобов'язані підтримати приватизацію цього об'єкта.

Йдеться про два поверхи, підвал та антресоль загальною площею 1689 м2, які «Львівський універмаг "На ринку"» орендує ще з 1996 року. У 2003 році цей договір переуклали на 50 років. За оренду приміщень в центрі міста «Львівський універмаг "На ринку"» платить облраді 44 тис. грн в місяць (26 грн/м2). Через низьку ціну депутати неодноразово оголошували намір збільшити орендну плату, однак, за умовами договору, це можливо лише за згодою сторін.

Сама будівля колишнього універмагу має дві юридичні адреси – частина будинку розташована на Шевській, 1 (донедавна вона була у власності ЛМР), а інша – на пл. Ринок, 32, якою зараз володіє ЛОР. У 2013 році «Львівський універмаг «На ринку» за 7,8 млн грн придбала 1850 м2 колишнього універмагу, які належали Львівській міськраді. Цікаво, що продаж тієї частини також відбувся за рішенням Господарського суду Львівської області. Тепер же «Львівський універмаг «На ринку» хоче отримати дозвіл на приватизацію іншої частини комплексу.

Поміж тим депутати Львівської обласної ради надали дозвіл на приватизацію шляхом викупу трьох приміщень в центрі Львова. Йдеться про нежитлові приміщення на вул. Січових Стрільців, 3 (33 м2), на вул. Городоцькій, 2 (80 м2) та на вул. Винниченка, 1 (34 м2). Усіх їх продадуть нинішнім орендарям – ФОП Білоусова Г. К., ФОП Флис Т. М. та ТзОВ «На розі» відповідно.

Також ЛОР дозволила викупити ФОПу Бараняк Г. В. нежитлове приміщення площею 52 м2 у с. Нагуєвичі та ТзОВ «Світ скла» 231 м2 у будинку на вул. Шевченка, 311.

Окрім цього депутати дали дозвіл на приватизацію ще трьох приміщень на території Львівської області: нежитлової будівлі в с. Гірське Миколаївського району (70 м2); нежитлових приміщень у м. Миколаїв (496 м2), будівлі Самбірської міської друкарні (1479 м2, окрім приміщень, що викорстовують редакції газет). На відміну від усіх інших ці приміщення продадуть на конкурсі або під час аукціону, а не нинішнім орендарям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук