Львівська поліція охорони придбала сім автомобілів за ₴1,5 млн

Львівська поліція охорони придбала сім автомобілів за ₴1,5 млн
Управління поліції охорони у Львівській області придбала сім автомобілів ЗАЗ Sens 2017 року випуску

Управління поліції охорони у Львівській області 11 квітня підписало договір щодо придбання семи автомобілів за майже 1,47 млн грн із ТОВ «Град Авто» за підсумками аукціону, який відбувся 20 березня.

Замовили сім автівок ЗАЗ Sens у конфігурації SX 1.3 M/T D4XE550 сірого кольору, 2017 року випуску, по 209,5 тис. грн кожна. На сайті ЗАЗу. Стандартна ціна на такі автомобілі 2017 року випуску на сайті ЗАЗу – 210 тис. грн, повідомили «Наші гроші. Львів».

Участь в аукціоні також брала філія «Автоцентр на Теремках» ПАТ «Українська автомобільна корпорація» з пропозицією на 3,5 тис. грн дорожчою від «Град Авто». Під час аукціону пропозиції обох компаній залишились незмінними.

Зазначимо, запорізьке ТОВ «Град Авто» засноване ТОВ «Олімпус», ТОВ КУА «Інвестгруп» та Наталією Бакшеєвою. Бенефіціарним власником є Степан Кравчун.

У двох інших лотах Управління поліції охорони у Львівській області також намагалося придбати чотири автомобілі Renault Duster з очікуваною вартістю понад 1,7 млн грн та два автомобілі Skoda Octavia A7 з очікуваною вартістю понад 1,1 млн грн. Закупівлі було відмінено через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Нагадаємо, тиждень тому управління СБУ у Львівській області замовило Mitsubishi Pajero Sport за 1,28 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук