Львівська «Самопоміч» закликає генпрокурора проконтролювати розслідування справи ЛАЗу

Суспільство25 лютого 20164290
Львівська «Самопоміч» закликає генпрокурора  проконтролювати розслідування справи ЛАЗу
Занедбане приміщення ЛАЗу незаконно перепродали

Депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» з Львівської міської ради звернулися з вимогою до генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ України особисто проконтролювати розслідуванням справи Львівського автобусного заводу. Це захистить інтереси держави, дасть змогу залучити ефективного інвестора на виробничі площі та створити нові робочі місця, впевнені львівські політики.

Як пояснила депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Довжик, справа Львівського автобусного заводу тягнеться вже роками. Для того, щоб уникнути юридичної відповідальності, ЛАЗ розділили між чотирма власниками. У результаті близько 2000 працівників втратили роботу. 

«Це все в кінцевому результаті має перейти громаді міста Львова. І ми зуміємо забезпечити там якісне виробництво. Ми це вже показали виробництвом трамваїв, тролейбусів, електробусів і автобусів», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий на сесії міськради 25 лютого. – «Тут має бути тверда позиція громади і депутатів міста Львова. Це насправді диверсійний акт проти міста Львова, коли продали такій структурі контрольний пакет автобусного заводу».

Депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді звернулися до генерального прокурора Віктора Шокіна та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою особисто проконтролювати розслідування цієї справи та захистити інтереси держави.

Нагадаємо, у 2001 році контрольний пакет акцій ВАТ «Львівській автобусний завод» придбало українсько-російське спільне науково-виробниче підприємство ТзОВ «СІЛ – Авто». Незважаючи на те, що того ж року конкурс було визнано недійсним, а у 2003 році Господарський суд м. Києва визнав недійсним і договір купівлі-продажу майна підприємства, до цього часу не вдається вирішити питання виконання судових рішень та повернення контрольного пакета акцій підприємства в державну власність. Новими власниками ЛАЗу є дві юридичні особи, які зареєстровані за однією адресою у Києві. Більше того, засновники та службові особи зазначених двох юридичних осіб мають прямі родинні стосунки з відомим інвестором з Російської Федерації Ігорем Чуркіним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук