Львів вперше придбає 20 нових автобусів Ataman

Вартість угоди з постачання малогабаритних автобусів склала майже ₴37 млн

ЕкономікаІрина Рєвунова, 29 листопада 201666693
Автобуси Ataman мають двигун стандарту "Євро-5" та пристосовані для людей на візках

Львівський комунальний перевізник АТП-1 придбає 20 малогабаритних автобусів Ataman за майже 37 млн грн. Це будуть перші автобуси нової моделі, які працюватимуть на міських маршрутах. Повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «Український автобус» на постачання автобусів АТП-1 оприлюднило в системі публічних закупівель Рrozorro.

Нагадаємо, 18 жовтня АТП-1 оголосило конкурсні торги на придбання 20 малогабаритних автобусів, розрахованих на перевезення щонайменше 52 пасажирів та пристосованих для людей на візках.

Свої пропозиції на тендер подали лише дві фірми – виробник автобусів Ataman ТОВ «Український автобус» та дилер автобусів цієї ж марки ТОВ «Торговий дім Динат груп».

Обидві компанії запропонували АТП-1 автобуси Ataman А092H6, проте пропозиція «Українського автобуса» виявилася на тисячу гривень дешевшою (36 млн 999 тис. грн), ніж пропозиція конкурента (37 млн грн). Відтак, переможцем тендеру стало черкаське ТОВ «Український автобус», з яким АТП-1 найближчим часом має укласти договір.

Згідно з тендерною документацією, автобуси Ataman матимуть 23 місця для сидіння та 52 місця загалом. Крім того, автобуси будуть оснащені двигуном екологічного стандарту «Євро-5» та електронними маршрутовказівниками. Автобуси матимуть понижену підлогу та пандус для людей на візках.

Отримати всі 20 автобусів АТП-1 планує до 12 грудня 2016 року. Це будуть перші автобуси Ataman, які працюватимуть на міських маршрутах Львова.

Додамо, що ТОВ «Український автобус», виробник автобусів «Богдан», презентувало автобус Ataman у лютому 2016 року. Ataman став першим українським автобусом з новим для України двигуном «Євро-5». Також автобуси з двигунами такого класу навесні 2016 року презентував львівський «Електронтранс», проте ця компанія не брала участі в тендері АТП-1.

За даними бізнес-пошукової системи YouСontrol, ТОВ «Український автобус» належить киянці Світлані Свешніковій. До 2011 року «Український автобус» називався «Автомобільний дім «Богдан», а черкаське підприємство-виробник відповідно входило до складу корпорації «Богдан», співвласником котрої був Петро Порошенко. У 2011 році «Богдан» продав контрольний пакет акцій «КУА «Ізі Лайф».

Нагадаємо, що цьогоріч АТП-1 провело тендер на закупівлю 55 великогабаритних низькопідлогових автобусів, переможцем якого став львівський «Електронтранс». Планувалося, що всі автобуси передадуть місту до кінця 2016 року, проте через судову тяганину навколо тендеру до кінця року виробник встигне зібрати не більше 30 автобусів. Крім того, за рік автобуси «Електрон» подорожчали на 1,2 млн грн – з 3,6 млн грн до 4,8 млн грн.

Наразі АТП-1 обслуговує міські автобусні маршрути 1А, 2А, 3А, 4А, 16, 47А, 5А, 6А, 9, 10,20, 28, 29, 32, 37, 45, 46. Проте у січні 2017 року управління транспорту ЛМР має оголосити новий конкурс на визначення перевізників на 46 міських автобусних маршрутах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук